INDYWIDUALNY 6-DNIOWY KURS MAKIJAŻU DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Kurs wizażu I&II stopnia jest dedykowany osobom rozpoczynającym swoją naukę z makijażem. Obejmuje on zagadnienia niezbędne przy pracy z klientem indywidualnym. Stopień trudności wykorzystywanych technik na kursie jest dobierany indywidualnie do kursantki, po uprzedniej konsultacji. Kurs jest skoncentrowany na praktyce dzięki czemu każdego dnia poznasz oraz  utrwalisz nowe techniki oraz schematy pracy. Jego forma, czyli praca 1:1 pozwala na indywidualne dostosowanie terminu do własnych potrzeb.

INDYWIDUALNY 1-DNIOWY KURS MAKIJAŻU WIECZOROWEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Makijaż wieczorowy charakteryzuje się dużą intensywnością i różnorodnością. Na kursie Evening Makeup Class od ciebie zależy jakiej odsłony makijażu wieczorowego chcesz się nauczyć. Poziom trudności technik wykorzystywanych na tym kursie dobierany jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji z kursantem/kursantką. Makijaż ćwiczymy 1:1 na modelce, krok po kroku, tak żebyś mógł/mogła dokładnie zapamiętać wszystkie etapy makijażu.

INDYWIDUALNY 1-DNIOWY KURS MAKIJAŻU GLAMOUR DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcesz nauczyć się idealnych kresek i precyzyjnych ust w mocnych kolorach? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Perfekcyjna graficzna kreska i mocne, najczęściej czerwone usta, w stylu Red Carpet Makeup/ Hollywood Glam Makeup, to idealne słowa opisujące ten rodzaj makijażu. Na tym kursie nauczysz się jak stworzyć kobiecy i elegancki makijaż w oparciu o najnowsze trendy. Poziom trudności technik wykorzystywanych na tym kursie dobierany jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji z kursantem/kursantką. Makijaż ćwiczymy 1:1 na modelce, krok po kroku, tak żebyś mógł/mogła dokładnie zapamiętać wszystkie etapy makijażu.

INDYWIDUALNY 1-DNIOWY KURS MAKIJAŻU ŚLUBNEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Makijaż ślubny charakteryzuje się połączeniem 3 różnych typów makijaży: dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Musi spełniać wszystkie 3 wymogi wyżej wymienionych rodzajów makijażu, dlatego ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji. Na kursie Wedding Makeup od ciebie zależy jakiej odsłony makijażu ślubnego chcesz się nauczyć. Poziom trudności technik wykorzystywanych na tym kursie dobierany jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji z kursantem/kursantką. Makijaż ćwiczymy 1:1 na modelce, krok po kroku, tak żebyś mógł/mogła dokładnie zapamiętać wszystkie etapy makijażu.

INDYWIDUALNY 1-DNIOWY KURS MAKIJAŻU MEDYCZNEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nie wiesz jak właściwie kryć zmiany wielkopowierzchniowe tj. tatuaż, przebarwienia oraz bielactwo? Czy wiesz jak dobrze przygotować skórę pod makijaż kamuflujący? Ten kurs ujawni przed Tobą sztukę makijażu medycznego, gdzie pokażemy Ci jak poradzić sobie z problematyczną skórą modelki lub klientki. Poziom trudności technik wykorzystywanych na tym kursie dobierany jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji z kursantem/kursantką. Makijaż ćwiczymy 1:1 na modelce, krok po kroku, tak żebyś mógł/mogła dokładnie zapamiętać wszystkie etapy makijażu.

INDYWIDUALNY 2-DNIOWY KURS MAKIJAŻU ARTYSTYCZNEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jesteś kreatywną duszą? W Twoim portfolio brakuje czegoś bardziej twórczego? Czy chcesz się wyróżniać spośród innych? Te warsztaty z makijażu artystycznego są idealne dla Ciebie! Na tych warsztatach nauczysz się między innymi jak budować moodboard oraz gdzie szukać inspiracji do sesji zdjęciowych beauty/ fashion, jak przygotować skórę oraz jakie kosmetyki kolorowe najlepiej sprawdzają się pod sesje zdjęciowe, jak pracuje się przy sesjach zdjęciowych oraz na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiednich zdjęć do portfolio.