GRUPOWY 2-DNIOWY KURS MAKIJAŻU WIECZOROWEGO DLA ZAAWANSOWANYCH

Kurs ten został stworzony z myślą o tych osobach, które chcą doszkolić się kompleksowo z makijaży wieczorowych wykorzystując obecnie panujące trendy. Każdego dnia kursu zostanie przedstawiony inny typ makijażu, dzięki czemu zyskasz sporo wiedzy zarówno odnośnie techniki, jak i nowinek kosmetycznych. Kolejną zaletą jest niewielka grupa max 6 osób, co pozwala prowadzącej skupić się na pracy każdej z kursantek. Pokażemy Ci także jak fotografować makijaż, jakiego oświetlenia użyć, by maksymalnie oddać rzeczywistą intensywność i kolorystykę Twojej pracy.

GRUPOWY 2-DNIOWY KURS MAKIJAŻU ŚLUBNEGO DLA ZAAWANSOWANYCH

Makijaż ślubny jest jednym z najczęściej wykonywanych w zawodzie wizażysty. Najczęściej makijaż ten opiera się na neutralnej kolorystyce, bywają jednak wyjątki i do makijażu ślubnego czasem wkrada się kolor lub głęboka  kolorystyka cieni. Obecnie to nasze klientki decydują jaki makijaż ślubny wybiorą, dlatego na kursie omówimy 2 typy makijażu ślubnego: delikatny, podkreślający urodę oraz mocniejszy, nadający spojrzeniu głębi. Na kursie poruszona zostanie także tematyka wywiadu z klientką, makijażu w oparciu o korektę budowy oka, przygotowania skóry, doboru makijażu do stylizacji i urody. Ten kurs to kompendium wiedzy z zakresu tematyki ślubnej w tym zawodzie. Kurs odbywa się w maksymalnie 6-osobowych grupach.

GRUPOWY 2-DNIOWY KURS MAKIJAŻU GLAMOUR DLA ZAAWANSOWANYCH

Na kursie Glamour Makeup Class koncentrujemy się na stworzeniu dwóch typów makijażu. Pierwszy – elegancki, kobiecy z wykorzystaniem precyzyjnych elementów tj. symetrycznych kresek w wersji graficznej lub przydymionej, a także intensywnych, pełnych ust. Drugi – to nowoczesny insta glamour z zastosowaniem zaawansowanych technik takich jak cut crease, cateye, kolorów oraz pigmentów. Każdy aspekt poznany na tym kursie możesz wykorzystać w makijażach użytkowych w pracy z klientką, a także w makijażach kreatywnych. Kurs odbywa się grupach, które liczą  maksymalnie 6 osób.