Chcesz, aby makijaż użytkowy nie był dla Ciebie tajemnicą? Jesteś samoukiem i kochasz malować? A może chcesz zagłębić tajniki makijażu? Czy Twoim marzeniem jest praca z klientem indywidualnym? Planujesz założyć swoje własne studio wizażu lub już je masz? A może chcesz wprowadzić nową usługę do swojego salonu kosmetycznego?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiadasz na tak – kurs Masterclass  jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Natomiast zanim zdecydujesz się na kurs, warto abyś dowiedział/a się jakie korzyści na Ciebie czekają.

Czym się różni Szkoła Roczna od kursu Masterclass?

Masterclass jest to kurs, który jest dla osób początkujących oraz dla osób chcących podszkolić się z technik makijażu użytkowego. Kurs jest głównie skoncentrowany na praktyce makijaży użytkowych. Jest to kompendium wiedzy dla każdego wizażysty, który chce prężnie działać w branży beauty przy klientach indywidualnych i zostać specjalistą w tym obszarze. 

Szkoła Roczna jest to kierunek kształcący przyszłych wizażystów-stylistów, który jest bardziej rozbudowany. Skupia się on na całokształcie wizerunku, a nie tak jak w kursie Masterclass –  tylko na samym makijażu użytkowym. Kierunek umożliwia pracę nie tylko w branży beauty ale też i w branży modowej.

Do kogo jest skierowany ten kurs?

Jest to kurs skierowany dla osób początkujących chcących rozpocząć swoją przygodę z makijażem oraz dla tych które chcą poszerzyć swoje umiejętności w zawodzie wizażysty.

Ile trwa kurs i kiedy rozpoczyna się nabór?

Kurs realizowany jest w dwóch trybach – tryb dzienny oraz tryb zaoczny. Tryb dzienny (zajęcia w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 10-15) trwa 3 miesiące, natomiast tryb zaoczny (zajęcia w sobotę i niedzielę co 2 tygodnie w godzinach 10-18 ) trwa 6 miesięcy.

Nabór na zajęcia rozpoczynające się w marcu prowadzony jest od listopada. Natomiast na zajęcia rozpoczynające się od października nabór prowadzimy od lipca.

Ile godzin zawiera program Masterclass?

Program kursu Masterclass zawiera 215h.

Co otrzymam w trakcie kursu?

W trakcie kursu Masterclass każdy kursant otrzyma zestaw profesjonalnych pędzli o wartości 400 zł. Dodatkowym atutem jest możliwość zealizowanaia warsztatów, po których każdy z uczestników zdobędzie dodatkową wiedzę i otrzyma certyfikat.

Czym kończy się kurs Masterclass?

Kurs Masterclass kończy się sesją zdjęciową, w trakcie której kursanci realizują swój pomysł na nią. Jest to również podsumowanie umiejętności zdobytych na tym kursie. Każdy kursant dostaje dodatkowo zdjęcie ze swojej sesji w formie elektronicznej.

Ponadto każdy z kursantów pod koniec kursu otrzymuje nasz firmowy certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN.

Jakie korzyści daje Ci kurs Masterclass?

Po kursie Masterclass możesz śmiało pracować z klientem indywidualnym wykonując makijaże okolicznościowe, a także otworzyć swoje własne studio wizażu i poszerzać swoje portfolio.