Aleksandra Bożek-Ryś
Dyrektor, wykładowca wizażu kreatywnego

Tytuł dyplomowanego mistrza w zawodzie wizażystka-stylistka. Vice-mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym 2018 oraz finalistka Mistrzostw Makijażu Profesjnalnego 2019 (BEAUTY FORUM). Dwukrotnie nominowana w konkursie Artysta Roku Make Up Trendy w kategorii Edytorial (2017, 2018). Z wykształcenia kosmetolog oraz kolorystka. Założycielka Akademii Wizażu i Stylizacji Makijaż Art w Rzeszowie. Swoje ponad 12-letnie doświadczenie zbierała przy sesjach zdjęciowych (mając wiele publikacji m.in na łamach magazynu Make Up Trendy, Panna Młoda), pokazach mody (m.in: Fashion Philosophy), reklamach czy teledyskach. Wykonywała makijaże podczas realizacji Miss SupraNational 2011 dla marki Gosh. Była odpowiedzialna za wykonanie bodypaintingu dla grupy akrobatycznej ETC Mystique podczas półfinału Mam Talent. Specjalizuje się w makijażu korekcyjnym, medycznym oraz makijażach beauty. Uwielbia makijaże kreatywne w których można łączyć ze sobą faktury tworząc niebanalne zestawienia.

PORTFOLIO >>

Edyta Ostafińska
Wykładowca wizażu użytkowego

Tytuł dyplomowanego czeladnika wizażystka-stylistka. Z wykształcenia kosmetolog. Nominowana do tytułu Artysty Roku w MAKE UP TRENDY w kategorii DEBIUT ROKU oraz KROK PO KROKU (2018). Jest absolwentką Makijaż Art. Zwyciężczyni konkursu kalendarz 2018 Affect Cosmetics & Make-Up Trendy. Autorka makijażu promującego paletę cieni Ibra Makeup. Pracuje przy sesjach zdjęciowych m.in. dla Make Up Trendy Magazine, Basia Olearka, Zyg-Zak, Limone.pl, E-Carla, Comely, Lider Shop, Tess Bridal, Anette Wedding Atelier oraz z klientkami indywidualnymi. Specjalizuje się w makijażach kolorowych techniką cut-crease oraz smokey.

PORTFOLIO >>

Maja Prenkiewicz
Wykładowca wizażu użytkowego

Wizażysta i kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Biar Beauty Agnieszka Broda w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy z klientkami indywidualnymi oraz przy sesjach zdjęciowych m.in. komercyjnych, biznesowych, beauty (publikacje prac m.in. w Make-Up Trendy Magazine i Horizont Magazine). Wykonywała makijaże podczas pokazu mody Fashionmania 2019 Gliwice oraz koncertu „Scenozstąpienie” na Stadionie Śląskim. Wykonywała makijaże kandydatek podczas nagrywania wizytówek Miss Polski 2019, a także podczas Gali Finałowej Miss Polski 2019, Mister Supranational 2019 i Miss Supranational 2019. Na co dzień pracuje podczas sesji zdjęciowych dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz współpracuje z Pannami Młodymi dbając o ich wizerunek w dniu ślubu. Specjalizuje się w wielokolorowych makijażach typu cut crease i cat eye.

PORTFOLIO >>

Justyna Majewska
Wykładowca stylizacji & analizy kolorystycznej

Wizażystka-stylistka (ukończyła Międzynarodowe Studium Dziewulskich). Z wykształcenia psycholog i trener. Aktualnie jako stylistka prowadzi własną działalność jako osobista stylistka online oraz kolorystka. Jej prace były publikowane w magazynach, m.in.: Viva!, Make-up Trendy, Vogue.it, Institute Magazine, HUF, Confashion Magazine, Elegant Magazine). Pracuje na potrzeby branży mody, firm oraz klientów indywidualnych. W portfolio posiada edytoriale mody, sesje reklamowe i wizerunkowe dla firm, artystów i ludzi biznesu. Pracowała m.in. dla: Ingrid Cosmetics, Collistar, Douglas,  KRKA, New Balance, Olimp Labs, Polska Razem ZP, Atellious Apparel, Kuba & Sabina. Od lat bloguje o wizerunku i modzie. Aktualnie prowadzi swoją grupę na Facebooku JustynaMajewska.pl – osobista stylistka online.

PORTFOLIO >>

Dominika Kot
Wykładowca stylizacji fryzur

Z wykształcenia fryzjer-stylista. Prowadzi swoją działalność Dominika Kot Studio Fryzur. Była odpowiedzialna za stylizacje fryzur do reklamy produktów kosmetycznych Bogaczewicz oraz Ibra. Publikacje w Make Up Trendy. Poza tym swoje doświadczenie zdobywała przy sesjach zdjęciowych, klientkach indywidualnych oraz targach. Specjalizuje się w koloryzacjach oraz w awangardowych stylizacjach fryzur.

PORTFOLIO >>

Wiola Pezda
Wykładowca stylizacji fryzur

Tytuł dyplomowanego technika fryzur. Założycielka Studia Stylizacji Fryzur ProStyl. Fryzjerka gwiazd w trakcie Festiwalu Opole 2014. Ma na koncie publikacje m.in. w Młoda Para od A do Z oraz Make-up Trendy. Jest specjalistką niebanalnych metamorfoz koloryzacyjnych włosów oraz upięć dla klientek indywidualnych.

PORTFOLIO >>

Krzysztof Podżus
Wykładowca charakteryzacji

Z zawodu charakteryzator – wizażysta. Absolwent Szkoły Makijażu, Perukarstwa i Charakteryzacji teatralnej w Poznaniu oraz licznych szkoleń z zakresu charakteryzacji, wizażu oraz stylizacji, m. in u Briana Strumwassera. Charakteryzacja filmowa i teatralna, a także efekty specjalne są dla niego nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, którą codziennie stara się zgłębiać i udoskonalać.

Wielokrotnie pracował na teatralnym backstage’u, planach filmowych (m.in. licznie nagradzany “Lost tears” Nicolasa Vasseura), pokazach mody i sesjach zdjęciowych, z których trzy w formie edytoriali trafiły do magazynów w Nowym Jorku, Rosji, a także do Krajów azjatyckich. Na co dzień jest osobą uśmiechniętą oraz pełną optymizmu, nie tylko podczas pracy, ale również prywatnie.

 

PORTFOLIO >>

Eliza Łoboda
Wykładowca malarstwa & bodypaitingu

Specjalistka od bodypaintingu. Jest pierwszym certyfikowanym Artystą Międzynarodowej Akademii PhiBrows w Małopolsce. Prowadzi swoje Studio Lash&Brow LAB Eliza Łoboda specjalizując się w przedłużaniu rzęs oraz w stylizacji brwi. Aktualnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ekspert współpracujący z najbardziej znaną grupą taneczną w Polsce – Art Color Ballet.

 

PORTFOLIO >>

Beata Gorgosz-Skubisz
Wykładowca podstaw kosmetyki i kosmetologii

Wizażystka, kosmetyczka, stylistka brwi, technolog produktów kosmetycznych, specjalista zdrowia publicznego oraz dietetyk. Od 2012 właścicielka Perfect Body – studio modelowania sylwetki i urody w Tarnowie a od 2015 roku Perfect Make up & Beauty mobilna kosmetyka w Rzeszowie.

Pasją Beaty jest upiększanie kobiet i wydobywanie damskiego piękna. Dzięki swojemu wykształceniu może podejść do tego tematu holistycznie, zaczynając od podstaw czyli zdrowych nawyków żywieniowych, codziennej prawidłowej pielęgnacji twarzy i ciała kończąc na stylizacji brwi i makijażu.

 

 

 

PORTFOLIO >>

Svitlana Turko
Fotograf

Fotograf – Artysta z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży wizerunkowej. Właścicielka Studia Fotograficznego Smile w Rzeszowie. Prowadzi warsztaty, kursy oraz zajecia indywidualne dla fotografów na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Specjalizuje się w fotografii portretowej, beauty oraz fashion w której nieustannie się rozwija.

 

 

 

PORTFOLIO >>

Radosław Ledwożyw
Fotograf

Fotograf z pasji i zawodu, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Swój czas dzieli między fotografię komercyjną: fashion i beauty oraz fotografię ślubną. Publikowany w Polsce i przez zagraniczne media, m.in. Make-up Trendy, Vogue.it, Elegant Magazine, Feroce Magazine, ESTETICA. Wśród jego klientów znajdują się znane marki odzieżowe (Yeah Bunny) i kosmetyczne (Ibra Makeup). Jego zdjęcia zobaczyć można w L’Oreal Paris salon expert lookbook 2019.

PORTFOLIO >>

Aleksandra Bubicz
Projektant graficzny

Grafik komputerowy z zamiłowania od 10 lat, profesjonalnie od dwóch. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w drukarni (tworząc grafiki na potrzeby druku) oraz jako freelancer realizując zlecenia dla klientów indywidualnych, głównie z branży beauty. Miłośniczka estetyki oraz wszelkiego rodzaju sztuki. Odpowiedzialna za oprawę graficzną Akademii Makijaż Art.

PORTFOLIO >>